Facebook Twitter RSS zdroje

Soutěž o 1000 Kč

Projekt mylook vyhlašuje ke dni jeho zahájení (17.9.2011) soutěž o 1000 Kč, která se koná od 17.9.2011 do 24.12.2011. Jak snadno a za jakých podmínek je můžeš získat, se dozvíš z těchto následujícíh bodů:

  1. Účast v soutěži je dobrovolná.
  2. Pro účast v soutěži se musíš nejprve zaregistrovat, poté vytvořit nejméně tři vlastní outfity, které musí projít schválením. Pokud celkový počet tvých outfitů během soutěže klesne pod tři, ztrácíš veškeré získané skóre a šanci na výhru. Musíš začít znovu.
  3. Jakmile budeš přihlášen, na této stránce uvidíš internetovou adresu, kterou zkopíruj a rozešli všem svým kamarádům. Tak bude jasné, kdo se díky tobě zaregistroval. Zvyšování pomyslného skóre bude fungovat jen v případě, pokud máš tři schválené outfity.
  4. Nejméně deset lidí se musí zaregistrovat po návštěvě tvého odkazu a musí mít nejméně tři schválené outfity.
  5. Této soutěže o 1000 Kč se musí zúčastnit alespoň 1000 lidí.
  6. Výhercem se stává ten, díky kterému se zaregistruje nejvíce uživatelů. V případě shody bude rozhodovat počet outfitů. Výherce bude po skončení soutěže kontaktován na e-mailovou adresu uvedenou při registraci.
  7. Při jakémkoli pokusu o podvod (registrace více účtů, vkládání nevlastních outfitů apod.) budeš ze soutěže vyřazen a nemáš nárok na výhru.
  8. Výhra není právně vymahatelná.
  9. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla a všeobecné podmínky.
Zde bude po přihlášení tvá internetová adresa, která Ti může přinést výhru 1000 Kč.